Rihanna doğal saçlarıyla görüntülendi! Hayranının ayakkabısını imzaladı

Rapçi ASAP Rocky ile uzun süredir aşk yaşayan ve gerçek adı Robyn Rihanna Fenty olan Rihanna, 2022’inin ilk günlerinde hamile olduğunu duyurmuştu.

13 Mayıs 2022’de doğum yapan şarkıcı, RZA (gerçek adı Robert Fitzgerald Diggs olan Wu-Tang Clan’ın lideri, yapımcı ve rapçi RZA’ya bir gönderme) adını verdiği erkek bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almıştı.

GİZLİCE DOĞUM YAPTI

Barbadoslu şarkıcı, 12 Şubat 2023’te ise Super Bowl devre arasındaki performansında hayranlarını şoke eden haberi vererek; ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklamıştı.

Ünlü çift, Riot Rose adını verdikleri ikinci oğullarını ise 3 Ağustos’ta gizlice kucaklarına almıştı. Bu ismin, Rocky’nin bu yılın başlarında Pharrell Williams ile birlikte seslendirdiği son şarkısı ‘Riot’a bir gönderme olabileceği düşünülmüştü.

NEW YORK’TA GÖRÜNTÜLENDİ

Uzun süredir müzikten uzak olan ve kendi makyaj markasına ağırlık veren 36 yaşındaki Rihanna, geçtiğimiz gün New York’ta objektiflere takıldı.

Geçtiğimiz hafta kendi markasının yeni saç ürünlerini tanıtan ünlü isim, uzun bir sürenin ardından ilk kez doğal saçlarıyla görüntülendi.

HAYRANLARINDAN YOĞUN İLGİ

Kıvırcık, kısa, sarıya boyalı saçlarını gösteren Rihanna; siyah, bol bir pantolon, dekolteli gri bir bluz, burnu açık topuklu ayakkabılar ve kahverengi bir kürkle görünümünü tamamladı.

Büyük halka küpeleri ve kolyesiyle de dikkat çeken şarkıcı, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Rihanna, bir ara hayranlarından birinin uzattığı spor ayakkabıyı imzalarken görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir