Ula Kaymakamlığı ve Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen yaz okullarında bocce sporu, çocuklar ve gençler arasında büyük ilgi görüyor. Kış döneminden bu yana bocce sporuyla tanışan çocuklar, zamanlarını verimli geçirmenin yanı sıra farklı bir branşla tanışmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yağmur Küçük, bocce sporunun ilçede çocuklar ve gençler arasında gördüğü ilgiden büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Ula’da bocce sporunun yaygınlaşması ve çocuklar ile gençlerin bu branşa olan ilgisi, ilçede spora olan ilgiyi ve çeşitliliği artırmaya devam ediyor.